Zadbaj o bezpieczny transport

Transport towarów to odpowiedzialna praca, gdyż nieprawidłowości mogą generować duże koszty. Nikt nie lubi opóźnień. Jak to się mówi, czas to pieniądz. Tak jest również w tym przypadku. Bezpieczeństwo pojazdów to nadrzędna sprawa. Bez tego żadna firma transportowa nie zapewni usług na wysokim poziomie. Niestety, różne trudne dla kierowców i przewoźnika sytuacje nierzadko mają miejsce. Warto więc zabezpieczyć swoją flotę na wypadek kradzieży.

Usługa AutoGuard to nowoczesne rozwiązania działające w celu ochrony pojazdów. W ich rękach spoczywa bezpieczeństwo wielu kierowców oraz różnego rozmiaru i wartości przewożone towary. Wydaje się, że nie ma nic ważniejszego niż właśnie bezpieczny transport. AutoGuard pozwala zarówno pojedynczym kierowcom, jaki przedsiębiorstwom zajmującym się przewozem spać spokojnie.

System lokalizacji pojazdów

Moduł AutoGuard może być umieszczony w kilku miejscach w pojeździe. Jest on namierzany przez satelitarny system lokalizacji GPS. AutoGuard jest połączony z immobilizerem oraz przyciskiem anty-napadowym. System operacyjny w ciągu kilku sekund jest powiadamiany o naruszeniu. Co więcej, AutoGuard może być w pewien sposób scalony z istniejącym w pojeździe alarmem.

W tym przypadku ochrona wydaje się być na wysokim poziomie. Lokalizacja pojazdu oraz ładunku nie stanowi problemu. System określa dokładne miejsce przebywania, kierunek i prędkość jazdy. W dzisiejszych czasach tego typu technologie nikogo nie zdziwią. Skoro mamy coraz to lepsze, nowoczesne rozwiązania techniczne, to dlaczego by z nich nie korzystać. Za kilka lat z pewnością będzie to standard.

Grunt to kontrola

Terminowe dostarczenie towaru jest niezwykle istotne w biznesie przewozowym. Aby uzyskać zaufanie klientów, transport musi przebiegać profesjonalnie i na czas. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Różne sytuacje na drodze mogą opóźnić dostawę. Kontrola przez AutoGuard pozwoli nam określić, gdzie obecnie znajduje się nasz pojazd. Dzięki temu będziemy mogli trzymać rękę na pulsie. AutoGuard wskaże nam także czas wyjazdu z danego miejsca. Możemy skalibrować go na nasze potrzeby. W razie kłopotów, możemy liczyć na szybką reakcję. AutoGuard pozwoli jak najszybciej skontaktować się z policją czy też z Interpolem.

W dzisiejszych czasach odległość nie stanowi kłopotu. Okazuje się, że możemy udzielać wsparcia i pomocy z drugiego końca świata. Dobry system ochrony zmniejszy ryzyko kradzieży pojazdu oraz zabezpieczy kierowcę przed ryzykownymi sytuacjami. Wszystkie solidne firmy transportowe powinny traktować sprawę zabezpieczeń priorytetowo.

Oczywiście wiadomo, że niepożądane zdarzenia będą miały miejsce, niemniej jednak, w przypadku systemu AutoGuard, nasz poziom kontroli rośnie. Przy okazji czujemy spokój, gdyż system wykonuje za nas pracę. W razie czego, jesteśmy natychmiast powiadamiani. Przekroczenie prędkości czy przewidywanej strefy przejazdu już nam nie umknie. Nasz system niezwłocznie nas o tym poinformuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *